Scroll

Building the transition

Praesent non purus tincidunt, pulvinar turpis at, luctus ex. Suspendisse vitae suscipit libero, id commodo purus. Integer sit amet arcu nibh. Duis mattis euismod velit scelerisque dictum. Aliquam erat volutpat. Morbi vitae urna laoreet, vulputate ligula ut, facilisis metus. Mauris neque ligula, vehicula quis ante quis, blandit gravida quam.

Our story

Our Activity

Merkezi İstanbul da olan Alco Tarım 2003 yılından beri kozmetik, ilaç ve gıda sektörleri için TAPDK tarafından yetkilendirilmiş etil alkol dağıtıcılarından birisidir.

Alco Tarım Alcotra Şirketler Grubu'nun bir parçası olarak bütün büyük üretici ülkelerden etanol temin etmek konusunda geniş deneyime sahip küresel bir tedarik işletmesinin olanaklarından faydalanmaktadır. Bu küresel tedarik zinciri alternatif kaynaklara ulaşabilme gücüyle müşterilerimize devamlı şekilde standartlara uygun ürün tedarik edebilme imkanı sağlamış bu da Alco Tarım’ın Türkiye pazarında önemli bir payı yakalamasına vesile olmuştur.

Our Products

Tanker gemiler ile getirilen ürün Marmara Denizinin körfez bölgesindeki antrepolarda depolanmaktadır. İthalat işlemlerinin tamamlanmasına mütakip ürün bu tesislerden direk ülke içerisindeki müşterilerimize yalnız etil alkol taşıyan tanker filomuzla ya da IBC tankları ile.

Alco Tarım tamamen müşteri odaklı ve süreklilik ilkesiyle Türkiye pazarındaki üreticilerin ihtiyaçlarını her safhada karşılaya bilmek için kendini yenilemektedir . Bu şekilde diğer rakiplerimizden ayrışarak tercih edilebildiğimizi görmek başarıya ulaşmada bizi daha çok azimli kılmaktadır.

Sustainable living

In our biofuels business, we have strived to excel in being carbon efficient and we are trying to use this mindset to improve our businesses philosophies throughout our business sectors

We have embarked on an ambitious tree planting programme that will be used to offset any carbon excess created elsewhere in the group

Read more

ALCO’S world